HİZMETLERİMİZ

 
Kuru Temizleme
 
Ürünlerin üzerinde bulunan kir ve lekeleri çıkarmak için özel kimyasal ilaçlar ile yapılan temizleme işlemidir.
Kuru Temizleme İşleminin Faydaları
 • Kuru temizlemeciden teslim aldıktan sonra kıyafetlerinizin daha güzel gözüktüğünü, üzerinizde daha iyi durduğunu farkedeceksiniz. Bunun sebebi profesyonel bir kuru temizlemecinin sizin varlığından bile haberdar olmadığınız sorunları giderebilmek için pek çok yöntem kullanmasıdır.
 • Kuru temizlemenin belki de en önemli faydası hijyen konusudur. Bildiğiniz gibi kuru temizlemeciler kumaşlara zarar vermeden yüksek ısıda temizleme uygulayabilirler. Bakterilerin bu şekilde kökten yok olması sağlandıktan sonra kullanılan koruyucu ürünler yeni bakteri oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.
 • Tabi ki kuru temizleme en sevdiğiniz eşyalarınızın kullanım ömrünü de artıracaktır.
 
Halı Yıkama
 
Ev dekorasyonunun vazgeçilmez unsurlarından biri olan halılara uygulanan temizleme işlemi sağlık ve halının ömrü açısından çok önemlidir. Halınız doğru ekipmanlarla, doğru işlemlerden geçmez ise sadece yüzeysel bir temizliğe ve halınızın deforme olmasına neden olur. Halılarınız bu unsurlar dikkate alınarak üretilen profesyonel halı yıkama makinaları kullanılarak, özel halı temizlik ürünleri ile halınızın türüne göre belirlenen hassasiyette yıkanır.
 
Terzi Tadilat
 
Kuru temizleme firmaları aynı zamanda kıyafetlerinizin onarım, tadilat işlemlerini de halledebilirler. Teslim ettiğiniz kıyafetleriniz size tam anlamıyla yenilenmiş ve kusursuz biçimde döner.
Örnek Kuru Temizleme firmasının hizmetleri arasında terzi tadilat hizmeti de vardır. Pantolon, etek, elbise, mont vb. giysilerinizin tadilatları firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Firmamızda giyinme odası mevcuttur.
Terzi Tadilat Hizmetlerimiz :
 • Fermuar değişimi
 • Daraltma
 • Paça boyu
 • Etek boyu
 • Kol kısaltma
 • Boy kısaltma
 • Yama
 • Astar değişimi
 
Ütüleme
 
Ütü Hizmeti; zamanın hızla değer kazandığı ve modern şehir hayatının zorlaştığı günümüzde çalışan çalışmayan tüm bireylerin bir yük olarak gördüğü, kişiye zaman kaybettirdiğinden pek de sevilmeyen ütüleme derdini üzerinizden almak amacını taşıyor.
 
Yorgan Yıkama
 
Örnek Kuru Temizleme firmamız yün, pamuk, elyaf gibi her türlü yorgan ve battaniyelerin yıkanması konusunda hizmet vermektedir. Yorgan ve battaniyeler için özel tahsis ettiğimiz yorgan yıkama makinamız ile hijyenik bir biçimde yorgan ve battaniyelerinizi yıkıyoruz.
 
Deri Boyama - Tamir
 
Kuru Temizleme yapılabilir tüm deri ve süet ürünlerinizi itinayla temizliyor, bakımını yapıyoruz.
 
Stor - Perde Temizleme
 
Tül, Stor, Fon, Kadife, Zebra ve diğer tüm perde çeşitlerinizi uygun kimyasal ürünler ve makinalarla hijyenik olarak temizliyoruz.
 
Kumaş Boyama
 
Renkleri solan giysilerinizi “61” farklı renkte boyama işlemi yapıyoruz.
 
Çamaşır Yıkama
 
Çamaşır yıkama sistemleri kalite ve deneyim gerektiren bir işlemdir. Sizlere Ev, Otel ve Restaurant ürünlerinizi yıkama konusunda bir çok fırsat sunmaktayız.
Ücretsiz servislerimiz ile dilediğiniz yerden ürünlerinizi alıyoruz. Hijyenik bir temizlik sonrasında tekrar dilediğiniz yere getiriyoruz. Ürünlerinizin hijyenik olması sağlığınız için çok önemli bir unsurdur.
 
Koltuk Yıkama
 
Tüm yaşam alanlarınızda kullandığınız koltuklarınızı, koltuklarınıza özel yıkama tekniklerimiz ve uzman ekibimizle birlikte yerinde ve uygun fiyatlar dahilinde temizlemekteyiz.
 
Leke Çıkarma
 
Kir ve lekelerin giysi üzerinde uzun süre kalması sabitleşmelerine yol açar ve çıkmaları imkansız hale gelir. Giysilerinizin üzerindeki lekelere müdahele etmeden ve bekletmeden getirin, etkin leke çıkarma yöntemlerinizle giysilerinizi tekrar kullanılabilir hale getirelim.
 
 
 
 
 
 
ÖRNEK KURU TEMİZLEME
 
 
Dürbinar Mah. Helim Topal Sok. No:41/A
61300 Akçaabat, Trabzon
Telefon 0462 260 62 62
Cep Telefonu 0546 479 46 28

info@ornekkurutemizleme.com
 
 
Çalışma Saatleri
08.00 - 19.00
Pazar: Kapalı
 
 
 
online sipariş